Met elkaar zingen en ritme maken in een cirkel is zo oud als de wereld, inheemse volken deden het al, als een krachtig ritueel voor verbinding.
In deze Open Cirkel middag op ontmoeten we elkaar via de muziek die in het moment gecreëerd wordt met ons lichaam (bodypercussie) en onze stem (zingen) als de instrumenten!
Speels, verbindend en vol plezier.
Geniet na afloop van een kopje soep, voor wie gezellig na wil kletsen.
Iedere keer is het weer een verrassing welke muziek uit een cirkel voortkomt, zoveel verschillende mensen, zoveel verschillende muziek, en ook zoveel verschillende ontmoetingen!
Ik nodig je uit om mee te doen met muzikale improvisatievormen (“games” genoemd). De games zijn aanstekelijk en voor je het in de gaten hebt zit je er lekker in. De instructies worden niet gegeven met woorden, maar via non-verbale communicatie, en er ontstaat een stroom van muziek en verbinding zonder dat je hoofd wordt aangesproken om iets te snappen of te leren. Met als gevolg: Je raakt steeds meer aanwezig in het hier en nu. Hoe heerlijk is dat!
Als je het leuk vindt om zelf dingen te verzinnen is daar zeker gelegenheid voor maar het hoeft niet, en iedereen is welkom, jonger/ouder, met meer/minder muzikale ervaring!
Kom je mee op avontuur?
Wanneer: 7-3/ 12-4/ 9-5/ 14-6, 14u tot 16.30u.
16.30u tot 17.30u soep!
Waar: ’t Hart op zolder, Provincialeweg 66A, Schalkwijk
Bijdrage: €35 per keer, de 4 sessies in één keer: €125.
Soep na afloop: € 2,-
Als je minder te besteden hebt, neem dan vooral contact met me op voor een aangepast tarief, er is van alles mogelijk!
Opgave via: contact
REACTIES VAN DEELNEMERS:
Música do Círculo geeft mij een vrij en speels gevoel en toch stem ik af met anderen zonder woorden. Wat een verbondenheid en plezier. Daar word ik nou blij van!
Marian
In de stilte van ons samenzijn klinkt een zacht geluid,
haast ongemerkt worden er geluiden toegevoegd.
Het verloopt organisch en lijkt helemaal vanzelf te gaan.
Door afstemming en harmonie ontstond een serene samenklank.
Astrid
Wat een mooie, verbindende, vrolijke muziek tijdens de muziek cirkel/bodypercussie! Je zou toch wensen/hopen dat deze muziekvorm zich verspreidt over de wereld, dat zou zoveel meer verbondenheid, zachtheid, vreugde de wereld insturen…Dankjewel Fredrike!
Amandina
Met dit filmpje krijg je een indruk, maar MdC is vooral iets om van binnenuit mee te maken, een ervaring. Niet zozeer iets om naar te kijken.
Het filmpje is gemaakt tijdens de Europese Teacher Training in Italië, aug 2024.
Facilitator: Pedro Consorte