Met elkaar zingen en ritme maken in een cirkel is zo oud als de wereld, inheemse volken deden het al, als een krachtig ritueel voor verbinding.
In deze Open Cirkel middag ontmoeten we elkaar via de muziek die in het moment gecreëerd wordt, ons lichaam en onze stem zijn de instrumenten! Speels, verbindend en vol plezier.
We gaan aan de slag met verschillende muzikale improvisatievormen die ik zal initiëren.
Als je het leuk vindt om zelf te improviseren is daar zeker ook gelegenheid voor, maar het hoeft niet.
Er is ruimte voor iedereen, met en zonder muzikale ervaring.
Iedere keer is het weer een verrassing welke muziek uit een kring voortkomt wanneer mensen bereid zijn zich open te stellen voor de ontmoeting: elkaars handen vasthouden, elkaar in de ogen kijken, samen zingen en bodypercussiën.
Geschikt voor iedereen, met en zonder ervaring
Kom je mee op avontuur?
Wanneer: 20 sept en 14 dec, 14u tot 16.30u
Waar: ’t Hart op zolder, Provincialeweg 66A, Schalkwijk
Bijdrage: Naar draagkracht en eigen inzicht, richtlijn is tussen 10 en 35 euro
Opgave via: contact
Met dit filmpje krijg je een indruk, maar MdC is vooral iets om van binnenuit mee te maken, een ervaring. Niet zozeer iets om naar te kijken.
Het filmpje is gemaakt tijdens de Europese Teacher Training in Italië, aug 2024.
Facilitator: Pedro Consorte