ZOMERWEEKEND Música do Círculo met Keo Hundius uit Hamburg. 18 & 19 juli 2026

18 en 19 juli 2026

Keo Hundius

Over Keo Hundius:

Keo Hundius komt oorspronkelijk uit de percussie-wereld en was jaren lang met een Percussie-Komedie-Ensemble onderweg om vervolgens de fascinatie voor bodymusic te ontdekken: Muziek van lichaam en stem, zonder gebruik van muziekinstrumenten.

Keo is één van de koorleiders van het Bodypercussie-koor-project BeatSchwestern* in Hamburg, geeft percussieles en leidt de Demo-Percussiegroep „Omas gegen Rechts“. Naast het verzorgen van workshops Bodymusic en Improvisatie o.a. als teambuildingsactiviteit is Keo op pad met RhythMusiKabarett-duo „A Quadrat“, een bonte, ritmische theatershow!
Verder heeft Keo ontdekt hoeveel plezier het geeft om samen muziek te maken met mensen die niet speciaal muzikaal onderlegd zijn. Samen grooven, spelen, zingen en improviseren vanuit plezier en interesse om met elkaar te experimenteren en nieuwe dingen te ontdekken. Daarbij zijn de onlangs afgesloten opleidingen een prachtige aanvulling: Opleiding tot facilitator Música do Círculo, en de basisopleiding Muziektherapie.

Delen met je netwerk?